Tepelná čerpadla, solární systémy, centrální vysávání...

...pro nás to je hračka

VÍTEJTE V PANO ELEKTRO-LUX

Provádíme:

  • Elektro práce - montáž - údržba - revize - opravy
  • Zabezpečovací systémy - EZS
  • Solární systémy
  • Tepelná čerpadla
  • Osvětlení interierů a exterierů
  • Systém centrálního vysávání

Prospekty

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron
- obchodní prospekt - 3,1 MB
Solární zařízení Stiebel Eltron
- technické informace - 4,3 MB

Kontakt

PANO ELEKTRO - LUX
Dolní 30
700 30 Ostrava - Zábřeh

Mob: +420 608 711 690
E-mail: pano@panoelektro.com

Úvodní stránka » Centrální vysávání

Centrální vysávání

Centrální vysavače se značným způsobem liší od běžných vysavačů. Při jejich použití odpadá nepříjemný zvuk, není třeba vláčet za sebou přístroj na elektrické šňůře. Největší a hlavní výhoda centrálního vysavače spočívá v tom, že z místnosti zmizí i ty nejmenší částečky prachu. I ten nejdokonalejší filtrační systém používaný u běžných vysavačů nezabrání vyfukování vzduchu zpět do místnosti, což způsobuje víření prachu v obytných prostorách.

Centrální vysávání je plně efektivním, výkonným a velmi nenáročným zařízením, které šetří váš čas, peníze, ale i vaše zdraví.

Princip činnosti centrálního vysavače

Centrální vysávač - princip 1 - Příslušenství
2 - Vysavačové zásuvky
3 - Potrubní vedení
4 - Sací jednotka

Princip činnosti centrálního vysavače spočívá v oddělení sací jednotky umístěné v nebytové části domu, například v garáži, sklepě, či jiné technické místnosti. Od ní pak vedou potrubní rozvody, které ústí do několika vysavačových zásuvek vhodně umístěných po celém domě, či bytě.

Do zásuvek se před vysáváním jednoduše zasune sací trubice o délce 7,5 nebo 9 metrů. Veškeré nasávané nečistoty z místnosti jsou odváděny mimo obytnou část domu – v místnostech se tak nevíří prach. Přefiltrovaný vzduch je následně odveden potrubím zcela mimo dům.

Systém centrálního vysavače se nespouští pomocí elektrického vedení, uživatelům tedy nehrozí zasažení proudem a odpadají také veškeré potíže spojené s vedením elektrických kabelů.

Manipulaci s těžkým a rozměrným vysavačem nahraďte lehkou a ohebnou hadicí. Přestaňte za sebou vozit špatně pohyblivý vysavač, který do všeho naráží.

Nabízíme centrální vysavače firem AXPIR a HUSKY.