Tepelná čerpadla, solární systémy, centrální vysávání...

...pro nás to je hračka

VÍTEJTE V PANO ELEKTRO-LUX

Provádíme:

  • Elektro práce - montáž - údržba - revize - opravy
  • Zabezpečovací systémy - EZS
  • Solární systémy
  • Tepelná čerpadla
  • Osvětlení interierů a exterierů
  • Systém centrálního vysávání

Prospekty

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron
- obchodní prospekt - 3,1 MB
Solární zařízení Stiebel Eltron
- technické informace - 4,3 MB

Kontakt

PANO ELEKTRO - LUX
Dolní 30
700 30 Ostrava - Zábřeh

Mob: +420 608 711 690
E-mail: pano@panoelektro.com

Úvodní stránka » Centrální vysávání » Centrální vysávání HUSKY

Centrální vysávání HUSKY

Naše by-pass motory HUSKY mají oddělené chlazení. To znamená, že motor se ochlazuje naprosto čistým vzduchem z místnosti ve které se nachází, nikoliv nasávaným vzduchem, jako je tomu u většiny domácích vysavačů.

Soft start - novinka mezi centrálními vysavači!

HUSKY - motor Výkonné motory, které jsou používány u běžných centrálních vysavačů jsou nejvíce zatěžovány při spínání systému. V tomto okamžiku vzrůstá proudové zatížení a dochází k největšímu opotřebovávání uhlíků a mechanických částí motorů. Jedině u centrálních vysavačů HUSKY byl tento problém vyřešen pomocí elektroniky s příznačným názvem SOFT START, která plynule rozbíhá motor a prodlužuje významně jeho životnost.

Všechny motory AUTOMATIC STOP jsou vybaveny systémem AUTOMATIC STOP chránícím motor před poškozením. Uhlíky mají prodlouženou životnost na 800 motohodin. Součástí dodávky je i náhradní sada nových uhlíků na dalších 800 hodin v ceně dodávky.

Jedinečnou vlastností a zároveň mílovým náskokem před konkurenčními značkami je u výrobků HUSKY možnost přímého sání vody. V ČR bylo za 13 let více jak 13.000 centrálních vysavačů HUSKY. Z toho 85% s možností přímého sání vody. Je to jediný systém na trhu, který umožňuje prevenci celého systému občasným propláchnutím trubního rozvodu čistou vodou a zbavit se tím jakéhokoliv rizika tvorby biologických nečistot a usazenin.

HUSKY - Q AIR POWER Wet & Dry Jen agregáty HUSKY QWet&Dry umožňují se speciální výbavou šamponovat koberce, sedací soupravy a vnitřky aut. Oceníte též možnost úklidu mokrou cestou hladkých ploch za pomoci mycí stěrky. Umějí vysát nečistoty ze sifonů a zároveň mohou být užitečným pomocníkem při likvidaci nepříjemných havárií, kdy se dají použít jako doplněk vodního čerpadla k odsání zbytkové vody a nečistot přímo do vysavačové jednotky. výrobky HUSKY jsou k přímému sání vody konstruovámy, atestovány a více než třicetiletým provozem odzkoušeny.

Pro agregáty jednodušší konstrukce určené pouze pro vysávání suchých nečistot je nutno při vysávání vody předřadit před zásuvku tzv. separátor vody, který gravitačně oddělí mokré nečistoty od vysávaného vzduchu. Cena kvalitního separátoru je však většinou shodná s rozdílem ceny mezi suchým a kombinovaným systémem. Navíc je obsluha komplikována nutností přenášet separátor vody od zásuvky k zásuvce, mnohdy se značnou náplní zachycené vody. Aplikace separátoru tedy svou mobilitou sráží pohodlnost užívání systému opět na úroveň mobilního vysavače.